Duyurular

...

LİSANS DEVRESİ OYUNCULUK DERS PROGRAMI

SINIFI  :Lisans-I

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

Solfej I

Ayşen Yaşar

Pantomim ve Bed. Perküsyon

Müge KORKUT

 

Dünya Tiyatro Tarihi ve Kuramları I

Fatma I.TUĞCU

 

Ses Konuşma (*)

Efe Ünsal

Fonetik ve Diksiyon I

Efe Ünsal

 

09:15

10:00

Solfej I

Ayşen Yaşar

Pantomim ve Bed. Perküsyon

Müge KORKUT

 

Dünya Tiyatro Tarihi ve Kuramları I

Fatma I.TUĞCU

 

 

Fonetik ve Diksiyon I

Efe Ünsal

 

10:15

11:00

Sahne Hareketi I

Ö. KÜÇÜKÖNER

Oyunculuk I

H.İnan Biçer

Oyun İnceleme I

Fatma I.TUĞCU

 

 

Fon. Diksiyon I

Efe Ünsal

11:15

12:00

Sahne Hareketi I

Ö. KÜÇÜKÖNER

Oyunculuk I

H.İnan Biçer

Oyun İnceleme I

Fatma I.TUĞCU

 

 

Fonetik ve Diksiyon I

Efe Ünsal

 

 

 

 

 

 

 

13:00

13:45

Eskrim I

Atakan AKÇAY

 

Oyunculuk I

H.İnan Biçer

 

Fonetik ve Diksiyon I

Efe Ünsal

Doğaçlama

H.İnan Biçer

 

Koro I

Süeda S. ÇÖLCÜ

14:00

14:45

Eskrim I

Atakan AKÇAY

 

Oyunculuk I

H.İnan Biçer

 

Fonetik ve Diksiyon I

Efe Ünsal

Doğaçlama

H.İnan Biçer

 

Koro I

Süeda S. ÇÖLCÜ

15:00

15:45

Ses Eğitimi (*)

Dicle ARI

Oyunculuk I

H.İnan Biçer

 

 

Doğaçlama

H.İnan Biçer

 

16:00

16:45

 

Oyunculuk I

H.İnan Biçer

 

Ritmik ve Dans I

Lilia PETROVA

 

Doğaçlama

H.İnan Biçer

 

17:00

17:45

 

Oyunculuk I

H.İnan Biçer

Ritmik ve Dans I

Lilia PETROVA

 

Doğaçlama

H.İnan Biçer

 

 

18:00

18:45

 

Oyunculuk I

H.İnan Biçer

Vücut Dili Plastiği I               

Lilia PETROVA

 

Doğaçlama

H.İnan Biçer

 

 

19:00

19:45

 

 

Vücut Dili ve Plast.I                  

Lilia PETROVA

 

 

(*)Belirtilen dersler bireysel (bire bir) yüzyüze olarak yapılmaktadır.

 SINIFI  :Lisans-II

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

Şan I (*)

Dicle ARI

Sahne Dövüş Teknikleri

Ö. KÜÇÜKÖNER

Fonetik ve Diksiyon II

Efe Ünsal

Davranış Psikolojisi        

R.ALTUNÖZ

Dünya Tiyatro Tarihi ve Kuramları II

Fatma I.TUĞCU

 

09:15

10:00

 

Sahne Dövüş Teknikleri

Ö. KÜÇÜKÖNER

Fonetik ve Diksiyon II

Efe Ünsal

Davranış Psikolojisi        

R.ALTUNÖZ

Dünya Tiyatro Tarihi ve Kuramları II

Fatma I.TUĞCU

10:15

11:00

 

Eskrim II

Atakan AKÇAY

 

Fonetik ve Diksiyon II

Efe Ünsal

Oyun İnceleme II

Fatma I.TUĞCU

 

Koro II

Süeda S. ÇÖLCÜ

11:15

12:00

 

Eskrim II

Atakan AKÇAY

Fonetik ve Diksiyon II

Efe Ünsal

Oyun İnceleme II

Fatma I.TUĞCU

Koro II

Süeda S. ÇÖLCÜ

 

 

 

 

 

 

13:00

13:45

Sahne Hareketi II

Ö. KÜÇÜKÖNER

Oyunculuk II

M. KIRIKKALP

 

Sahne I

M. KIRIKKALP

Sahne I

M. KIRIKKALP

 

14:00

14:45

Sahne Hareketi II

Ö. KÜÇÜKÖNER

Oyunculuk II

M. KIRIKKALP

 

Sahne I

M. KIRIKKALP

Sahne I

M. KIRIKKALP

 

15:00

15:45

Solfej II

Ayşen Yaşar

Oyunculuk II

M. KIRIKKALP

Sahne I

M. KIRIKKALP

Sahne I

M. KIRIKKALP

 

16:00

16:45

Solfej II

Ayşen Yaşar

Oyunculuk II

M. KIRIKKALP

Oyunculuk II

M. KIRIKKALP

Sahne I

M. KIRIKKALP

 

17:00

17:45

Ritmik ve Modern Danslar II

Lilia PETROVA

Oyunculuk II

M. KIRIKKALP

Oyunculuk II

M. KIRIKKALP

Vücut Dili ve Plastiği II                    

Lilia PETROVA

 

 

18:00

18:45

Ritmik ve Modern Danslar II

Lilia PETROVA

 

Oyunculuk II

M. KIRIKKALP

Vücut Dili ve Plastiği II                    

Lilia PETROVA

 

19:00

19:45

 

 

 

 

 

 

 

(*)Belirtilen ders bireysel (bire bir) olarak yapılmaktadır.

SINIFI  :Lisans-III

 

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

Sahne Hareketi III

Ö. KÜÇÜKÖNER

Karakter Analizi

Sabit AKTAŞ

 

Sosyal Psikoloji

R.ALTUNÖZ

 

Dünya Tiyatro Tarihi ve Kuramları III

Fatma I. TUĞCU

Uygarlık Tarihi

C.ASLANTÜRK

 

09:15

10:00

Sahne Hareketi III

Ö. KÜÇÜKÖNER

Karakter Analizi

Sabit AKTAŞ

 

Sosyal Psikoloji

R.ALTUNÖZ

 

Dünya Tiyatro Tarihi ve Kuramları III

Fatma I.TUĞCU

 

Uygarlık Tarihi

C.ASLANTÜRK

10:15

11:00

 

Şan II (*)

Dicle ARI

Makyaj I    

Seda GÜVEN

 

Diksiyon I

Fırat DEMİRAĞ

 

Karakter Tasarımı ve Uygulaması

İ. DİKİLİTAŞ

11:15

12:00

 

 

Makyaj I    

Seda GÜVEN

 

Diksiyon I

Fırat DEMİRAĞ

 

Karakter Tasarımı ve Uygulaması

İ. DİKİLİTAŞ

 

 

 

 

 

 

13:00

13:45

Oyunculuk III

Fırat DEMİRAĞ

Diksiyon I

Fırat DEMİRAĞ

Sahne II

Fırat DEMİRAĞ

Oyunculuk III

Fırat DEMİRAĞ

Karakter Tasarımı ve Uygulaması

İ. DİKİLİTAŞ

14:00

14:45

Oyunculuk III

Fırat DEMİRAĞ

Diksiyon I

Fırat DEMİRAĞ

 

Sahne II

Fırat DEMİRAĞ

Oyunculuk III

Fırat DEMİRAĞ

Karakter Tasarımı ve Uygulaması

İ. DİKİLİTAŞ

15:00

15:45

Oyunculuk III

Fırat DEMİRAĞ

 

Sahne II

Fırat DEMİRAĞ

 Oyunculuk III

Fırat DEMİRAĞ

Karakter Tasarımı ve Uygulaması

İ. DİKİLİTAŞ

16:00

16:45

Oyunculuk III

Fırat DEMİRAĞ

Tarihi ve Karakter Dansları III

Lilia PETROVA

Sahne II

Fırat DEMİRAĞ

Sahne II

Fırat DEMİRAĞ

Karakter Tasarımı ve Uygulaması

İ. DİKİLİTAŞ

17:00

17:45

Oyunculuk III

Fırat DEMİRAĞ

Tarihi ve Karakter Dansları III

Lilia PETROVA

Sahne II

Fırat DEMİRAĞ

Sahne II

Fırat DEMİRAĞ

 

18:00

18:45

 

 

 

 

 

19:00

19:45

 

 

 

 

 

 

SINIFI  :Lisans- IV

 

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

iNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

 

Salon Dansları

Lilia PETROVA

 

Makyaj II 

Seda GÜVEN

 

Diksiyon II

Fırat DEMİRAĞ

 

Atatürk İlkeleri İnk. Tarihi

Sait Dinç

09:15

10:00

iNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

 

Salon Dansları

Lilia PETROVA

 

Makyaj II

Seda GÜVEN

 

Diksiyon II

Fırat DEMİRAĞ

 

Atatürk İlkeleri İnk. Tarihi

Sait Dinç

10:15

11:00

Diksiyon II

Fırat DEMİRAĞ

 

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Kamera Önü Oyun.Tekn.

İ. DİKİLİTAŞ

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Türk Tiy.Tarihi

Fatma I.TUĞCU

11:15

12:00

Diksiyon II

Fırat DEMİRAĞ

 

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Kamera Önü Oyun.Tekn.

İ. DİKİLİTAŞ

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Türk Tiy.Tarihi

Fatma I. TUĞCU

 

 

 

 

 

 

13:00

13:45

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Dünya Tiy.Tarihi ve Kuramları IV

Fatma I.TUĞCU

14:00

14:45

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Dünya Tiy.Tarihi ve Kuramları IV

Fatma I.TUĞCU

15:00

15:45

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Türk Dili ve Edb.

Hüsnü Ç. Arslan

(Online)

16:00

16:45

 Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Oyunculuk IV

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Sahne III

Prof.Cahangir NOVRUZOV

 

Türk Dili ve Edb.

Hüsnü Ç. Arslan

(Online)

17:00

17:45

 

 

 

 

 

18:00

18:45

 

 

 

 

 

19:00

19:45