Duyurular

...

LİSANS DEVRESİ OPERA DERS PROGRAMI

 

  LİSANS  1

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

 MÜZİK TARİHİ

SİBEL AKYÜREK

 

 

 

(2021 girişli öğrenciler)

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

SAİT DİNÇ

09:15

10:00

 MÜZİK TARİHİ

SİBEL AKYÜREK

SOLFEJ

OYA ŞEN

 

SOLFEJ

OYA ŞEN

(2021 girişli öğrenciler)

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

SAİT DİNÇ

10:15

11:00

 

SOLFEJ

OYA ŞEN

 

SOLFEJ

OYA ŞEN

İTALYANCA

ŞENAY.K.EKER

11:15

12:00

 

SOLFEJ

OYA ŞEN

 

İTALYANCA

ŞENAY.K.EKER

İTALYANCA

ŞENAY.K.EKER

 

 

Öğle

 Arası

 

 

13:00

13:45

 

ESKRİM

A.AKÇAY

SOLFEJ

OYA ŞEN

SAHNE

V.BATCHVAROVA

İTALYANCA

ŞENAY.K.EKER

14:00

14:45

 

ESKRİM

A.AKÇAY

SOLFEJ

OYA ŞEN

SAHNE

V.BATCHVAROVA

FONETİK VE DİKSİYON I

( 2020 girişli öğrenciler)

15:00

15:45

 

 

SOLFEJ

OYA ŞEN

SAHNE

V.BATCHVAROVA

(2021 girişli öğrenciler)

TÜRK DİLİ

H.ÇAĞDAŞ ARSLAN/

FONETİK VE DİKSİYON I( 2020 girişli öğrenciler)

16:00

16:45

 

HAREKET

LİLİA PETROVA

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

(2021 girişli öğrenciler)

TÜRK DİLİ

H.ÇAĞDAŞ ARSLAN/

FONETİK VE DİKSİYON I( 2020 girişli öğrenciler)

17:00

17:45

 

HAREKET

LİLİA PETROVA

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

FONETİK VE DİKSİYON I

( 2020 girişli öğrenciler)

18:00

18:45

 

 

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Lisans-2

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

İngilizce

Bilge BERBEROĞLU

Hareket

Lilia PETROVA

 

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

09:15

10:00

İngilizce

Bilge BERBEROĞLU

Hareket

Lilia PETROVA

SOLFEJ

Oya ŞEN

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

10:15

11:00

 

 

SOLFEJ

Oya ŞEN

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

11:15

12:00

 

 

SOLFEJ

Oya ŞEN

SOLFEJ

Oya ŞEN

SAHNE

V.BATCHVAROVA

 

 

Öğle

 Arası

 

 

13:00

13:45

 

SOLFEJ

Oya ŞEN

OPERA TARİHİ

S.SÜEDA ÇÖCÜ

SOLFEJ

Oya ŞEN

KORO

S.SÜEDA ÇÖLCÜ

14:00

14:45

 

SOLFEJ

Oya ŞEN

OPERA TARİHİ

S.SÜEDA ÇÖCÜ

SOLFEJ

Oya ŞEN

KORO

S.SÜEDA ÇÖLCÜ

15:00

15:45

 

 

İTALYANCA

Ş.KURT EKER

İTALYANCA

Ş.KURT EKER

İTALYANCA

Ş.KURT EKER

16:00

16:45

 

 

İTALYANCA

Ş.KURT EKER

İTALYANCA

Ş.KURT EKER

İTALYANCA

Ş.KURT EKER

17:00

17:45

 

 

 

Fonetik ve diksiyon II

N.EFE ÜNSAL

(2019 ve öncesi girişli öğrenciler)

MÜZİKLİ DİKSİYON

V.BATCHVAROVA

18:00

18:45

 

 

 

Fonetik ve diksiyon II

N.EFE ÜNSAL

(2019 ve öncesi girişli öğrenciler)

MÜZİKLİ DİKSİYON

V.BATCHVAROVA

 

 

  

 

 

 

 

                                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

  LİSANS 4

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

 

 

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

 

09:15

10:00

 

 

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

 

10:15

11:00

 

 

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

MAKYAJ

SEDA BAKAN

11:15

12:00

 

 

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

MAKYAJ

SEDA BAKAN

 

 

Öğle

 Arası

 

 

13:00

13:45

 

 

BİRLİKTE

SÖYLEME

V.BATCHVAROVA

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

14:00

14:45

 

 

BİRLİKTE

SÖYLEME

V.BATCHVAROVA

 

SAHNE

V.BATCHVAROVA

15:00

15:45

 

 

BİRLİKTE

SÖYLEME

V.BATCHVAROVA

 

OPERA ANALİZİ

V.BATCHVAROVA

16:00

16:45

 

 

BİRLİKTE

SÖYLEME

V.BATCHVAROVA

 

OPERA ANALİZİ

V.BATCHVAROVA

17:00

17:45

 

 

 

 

 

18:00

18:45