Duyurular

...

LİSANS DEVRESİ MÜZİK BÖLÜMÜ DERS PROGRAMI

 

LİSANS 1

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

Cuma

08:15

09:00

İNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

YAYLI ÇAL.LİTERATÜRÜ

(YAYLI ÇALGILAR ASD. ÖĞRENCİLERİ )

(SİBEL AKYÜREK)

 

Sanat tarihi

CUMALİ ASLANTÜRK

ATATÜRK İLKELERİ

VE İNKILAP TARİHİ

SAİT DİNÇ

09:15

10:00

İNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

YAYLI ÇAL.LİTERATÜRÜ

(YAYLI ÇALGILAR ASD. ÖĞRENCİLERİ )

(SİBEL AKYÜREK)

 

Sanat tarihi

CUMALİ ASLANTÜRK

ATATÜRK İLKELERİ

VE İNKILAP TARİHİ

SAİT DİNÇ

10:15

11:00

 

 

ARMONİ

T.TUNTEVA

Form bilgisi

CEYDA TROFİMOV

PİYANO LİTERATÜRÜ

(PİYANO ASD.ÖĞRENCİLERİ)

( ÇAĞLA ÇOKER)

11:15

12:00

 

 

ARMONİ

T.TUNTEVA

Form bilgisi

CEYDA TROFİMOV

 

PİYANO LİTERATÜRÜ

(PİYANO ASD.ÖĞRENCİLERİ)

( ÇAĞLA ÇOKER)

 

ÜFL.VUR.ÇALG.LİTERATÜRÜ

ÜFL.VUR.ÇAL.ASD.

ÖĞRENCİLEİR)

A.TROFİMOV

 

 

ÖĞLE ARASI

 

 

 

13:00

13:45

 

 

 

 

KORO

SÜEDA ÇÖLCÜ

14:00

14:45

 

 

 

 

KORO

SÜEDA ÇÖLCÜ

15:00

15:45

 

 

 

Müzik Tarihi

SİBEL AKYÜREK

 

TÜRK DİLİ

H.ÇAĞDAŞ ARSLAN

16:00

16:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

Müzik Tarihi

SİBEL AKYÜREK

TÜRK DİLİ

H.ÇAĞDAŞ ARSLAN

17:00

17:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ÜFEMELİ VURMALI ÇALGILAR LİTERATÜRÜ

(ÜFL.VUR.ÇAL.ASD. ÖĞRENCİLEİR)

A.TROFİMOV

 

18:00

18:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

 

 

 

ANAÇLAGI : 3 SAAT

ODA MÜZİĞİ : 2 SAAT

KORREPETİSYON: 1 SAAT

ORKESTRA REPERTUVARI VE DEŞİFRAJ :  2 SAAT

*YUKARIDA BELİRTİLEN DERSLERİN GÜN VE SAATLERİ İLGİLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI TARAFINDAN BELİRLENECEKTİR.

 

LİSANS 2

 

Saat

PAZARTESİ

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

 

 

 

Form bilgisi

CEYDA TROFİMOV

 

09:15

10:00

 

 

 

 

Form bilgisi

CEYDA TROFİMOV

 

10:15

11:00

 

YAYLI ÇALGILAR LİTERATÜRÜ

(YAYLI ASD. ÖĞRENCİLERİ)

(SİBEL AKYÜREK)

Psikolojiye Giriş

RAMAZAN ALTINÖZ

Sanat Sosyolojisi

Cumali ASLANTÜRK

ARMONİ

T.TUNTEVA

 

11:15

12:00

 

YAYLI ÇALGILAR LİTERATÜRÜ

(YAYLI ASD. ÖĞRENCİLERİ)

(SİBEL AKYÜREK)

Psikolojiye Giriş

RAMAZAN ALTINÖZ

Sanat Sosyolojisi

Cumali ASLANTÜRK

ARMONİ

T.TUNTEVA

 

 

 

 

 

 

 

13:00

13:45

 

 

 

 

Müzik Tarihi

Sibel AKYÜREK

14:00

14:45

 

İNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

 

 

Müzik Tarihi

Sibel AKYÜREK

15:00

15:45

 

İNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

 

ÜFL.VUR.ÇALG.LİT

ÜFL.VUR.ÇAL.ASD. ÖĞRENCİLEİR)

A.TROFİMOV

 

 

16:00

16:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ÜFL.VUR.ÇALG.LİT

ÜFL.VUR.ÇAL.ASD. ÖĞRENCİLEİR)

A.TROFİMOV

 

 

17:00

17:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

 

18:00

18:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

 

19:00

19:45

 

 

 

 

 

 

ANAÇLAGI :                   3 SAAT

ODA MÜZİĞİ : 2 SAAT

KORREPETİSYON: 1 SAAT

ORKESTRA REPERTUVARI VE DEŞİFRAJ :  2 SAAT

 

*YUKARIDA BELİRTİLEN DERSLERİN GÜN VE SAATLERİ İLGİLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI TARAFINDAN BELİRLENECEKTİR.

 

 

LİSANS 3

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

 

 

 

 

 

09:15

10:00

 

 

 

 

 

10:15

11:00

 

 

 

 

 

11:15

12:00

 

 

 

 

 

 

 

ÖĞLE ARASI

 

 

 

13:00

13:45

 

ANALİZ

CEYDA TROFİMOV

 

İNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

ESTETİK ve SANAT KURAMLARI

Cumali Aslantürk

14:00

14:45

 

ANALİZ

CEYDA TROFİMOV

 

İNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

ESTETİK ve SANAT KURAMLARI

Cumali Aslantürk

15:00

15:45

 

 

 

 

 

16:00

16:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

 

17:00

17:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

 

18:00

18:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

 

19:00-19:45

 

 

 

 

 

 

ANAÇLAGI :  3 SAAT

ODA MÜZİĞİ : 2 SAAT

KORREPETİSYON: 1 SAAT

*YUKARIDA BELİRTİLEN DERSLERİN GÜN VE SAATLERİ İLGİLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI TARAFINDAN BELİRLENECEKTİR.

 

 LİSANS 4

 

Saat

 

Pazartesi

 

Salı

 

Çarşamba

 

Perşembe

 

Cuma

08:15

09:00

 

 

 

 

İNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

09:15

10:00

 

 

 

 

İNGİLİZCE

B.BERBEROĞLU

10:15

11:00

 

Eğitim Psikolojisi

Sabit AKBAŞ

 

 

 

11:15

12:00

 

Eğitim Psikolojisi

Sabit AKBAŞ

 

 

 

 

 

ÖĞLE ARASI

 

 

 

13:00

13:45

 

 

ANALİZ

CEYDA TROFİMOV

 

 

14:00

14:45

 

 

ANALİZ

CEYDA TROFİMOV

UYGARLIK TARİHİ

Cumali Aslantürk

 

15:00

15:45

 

 

 

UYGARLIK TARİHİ

Cumali Aslantürk

Sanat Psikolojisi

Cumali Aslantürk

16:00

16:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

Sanat Psikolojisi

Cumali Aslantürk

17:00

17:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

 

18:00

18:45

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

ORKESTRA

V.AGAYEV

 

 

 

19:00-

19:45

 

 

 

 

 

                                                                

ANAÇLAGI :                   3 SAAT

ODA MÜZİĞİ : 2 SAAT

KORREPETİSYON: 1 SAAT

 

*YUKARIDA BELİRTİLEN DERSLERİN GÜN VE SAATLERİ İLGİLİ ÖĞRETİM ELEMANLARI TARAFINDAN BELİRLENECEKTİR.